Login

Register

Login

Register

Projekt Plná Špajza vznikol myšlienkou zakladateľa slovenských remeselných limonád Mana Roots. Keďže ako malý výrobca sme si prešli úskaliami a neľahkými procesmi cez zháňanie surovín, obalu, marketingu, vytvorením vlastných unikátnych zložení až po samotný predaj.

Táto platforma vznikla, aby sme pomohli prekonať tieto prekážky aj ostatným malým i väčším remeselným spracovateľom a prvovýrobcom a pomohli im s predajom ich kvaliných produktov.

Zároveň pre zákazníka prinášame jedinečný koncept, kde si môže vybrať to najkvalitnejšie, čo vieme ponúknuť. Rôzne dobroty a veci zo Slovenska, ktoré ste predtým nepoznali, nájdete na našom e-shope. Ochutnajte Slovensko tak, ako ho nepoznáte. Snažíme sa mať široký záber produktov, tak, aby sme vedeli byť plnohodnotný predajca a zabezpečili vám plnohodnotný nákup.

V supermarkete síce kúpite rôzne produkty, veľa z nich nájdete za nízku cenu, avšak kvalitatívne svojim zložením nezodpovedajú ani označeniu „potravina“. My všetci, ktorí stojíme za projektom Plná špajza si ceníme naše zdravie a to, čo dávame do nášho tela. Snažíme sa Vám ponúknuť len to najkvalitnejšie, čo vieme vyprodukovať za férové predajné ceny, ktoré si určuje samotný výrobca, spracovateľ. Výrobky, ktoré však nevieme nájsť alebo vyprodukovať na Slovensku sa Vám snažíme zohnať z iných okolitých krajín, avšak znova prihliadame na ich kvalitu, ktorá je pre nás neoddeliteľnou súčasťou. Všetky slovenské výrobky sú označené logom Slovensko, aby ste ich vedeli jednoducho a ľahko identifikovať.

Kúpou slovenských produktov podporujete slovenskú remeselnú potravinársku spoločnosť a prvovýrobcov. Väčšina peňazí, ktoré takto investujete do kvalitných potravín na posilnenie vašeho zdravia, spestrenie vášho jedálnička tak nekončia v zahraničných korporáciách výrobcov alebo predajcov po celej Európe, ale u nás doma. Doma, tam, kde naši farmári a pestovatenia s úsilím a drinou chovajú a pestujú suroviny, z ktorých následne znova slovenský remeselný výrobca vytvára slovenské produkty, ktoré  nájdete potom na vašich stoloch. Takto zabezpečíme obežný tok financií, ktoré ostávajú v našej krajine a neodkotúľajú sa za hranice. Kvôli týmto tokom naši farmári a pestovateľia, ale aj spracovatelia môžu zamestnať viac a viac slovenských ľudí a priniesť aj do menej rozvinutých regiónov prácu vzniknutím nových projektov a tým, znova peniaze aj do vašej pokladničky. Podporte s nami myšlienku zachovania týchto tokov a zároveň si doprajte skutočné kvalitné potraviny priamo na váš stôl. Ukážme spoločne, že sa dajú predávať slovenské výrobky a nepotrebujeme sem zbytočne dovezené produkty, ktoré si vieme vyrobiť aj tu. Ukážme spoločne veľkým supermarketom, že sa dá mať vyššie % zastúpenia Slovenských produktov. Buďme nezávislí a podporme súdružne jeden druhého. Odmenou pre všetkých bude kvalita našich potravín, stabilné pracovné miesta a v neposlednom rade aj naše zdravie. To čo dáš, to dostaneš. Týmto heslom sa riadime a platí to aj v prípade produktov, ktoré konzumujeme

Odporuč nám svojho obľúbeného výrobcu zo Slovenka

Odporuč výrobcu alebo farmára.  Nenašli ste  produkt, ktorý máte radi? Odporučte nám svojho lokálneho farmára, výrobcu, ktorý produkuje kvalitné veci, ktoré máte radi. My ho oslovíme a skúsime nadviazať spoluprácu, aby ste si tento produkt mohli u nás zadovážiť. A nielen to! Spolu s Vami, ho budú môcť ochutnať aj ostatní. 

    0